štvrtok 16. apríla 2015

93 dní do svadby a DJ

Keď sme vyberali hudbu na svadbu, rozhodli sme sa, že chceme DJ a nie živú hudbu. Napríklad ja osobne som na svadbách, kde mali živú hudbu (väčšinou klávesák a speváčka) tŕpla a nadšená som teda nebola. Ak sa niekto rozhodne pre živú hudbu a nájde skutočne kvalitnú kapelu, za ktorú sa nebude musieť hanbiť - gratulujem!

My sme sa vybrali jednoduchšou a osvedčenejšou cestou. Zvolili sme DJ.

Mali sme referencie na jediného DJ v Košiciach (a okolí). Pán František Vargovčák bol DJ na svadbe môjho brata rok predtým, než sme to začali riešiť my (bráško s manželkou zas mali referencie z iných svadieb, na ktorých ho zažili a páčil sa im). Zábavu robil výbornú, vedel vytiahnuť ľudí zo stoličiek, sledoval, čo sa páči publiku a podľa toho prispôsoboval playlist, povzbudzoval. Jednoducho DJ ako sa patrí :-) 

Čo dodať... rezervovali sme termín, stretli sme sa a prebrali sme naše predstavy. Nemali sme absolútne žiadny problém. 

Mali sme nadštandardnú požiadavku - ozvučenie obradu. Aj to šlo hladko. 

Keďže väčšina hostí bude z Moravy, slovenské "ľudovky" by asi veľký úspech nezožali ;-) A tak sme ako hlavný žáner hudby sme zvolili "oldies". Stará dobrá tanečná klasika, ktorú pozná každý. Celkom dosť sme o tom rozprávali. Tak nám pán František povedal, že sa nemáme báť, že vie, čo má robiť a vie odsledovať ako reagujú ľudia, tak že to máme nechať na ňom a dôverovať mu... 

Ok, dôverujeme ;-)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára